| doolce_5899 a întrebat:

astazi am banchetul ( in sfarsit happy ). Chiar nu stiu cum este la un banchet. imi povestiti voi? ...nu mai am rabdare si vreau sa imi povestiti tot ce va aduceti aminte despre banchetul vostru din clasa a 8-a

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu nu am fost, nu duc dorul la asa ceva.
O sa vezi o adunatura de colegi de ai tai, o sa fie plictisitor adica. na, eu abia asteptam sa scap de colegi laughing sa imi vad de viata mea, sa incep lungul drup catre maturizare, spre adult happy
Plus ca mi se pare o prostie, platesti niste bani aiurea :d

| eusuntdana a răspuns:

Pai e multa distractie muzica mancare multe fete si baieti si colegi de ai tai nu te teme ca e super sa ai un banchet a si am uitat sunt si profesori sau diriginti o sa vezi multa bafta si sa te distrez

| doolce_5899 explică (pentru eusuntdana):

Mesri pentru raspuns. mi-a placut foarte mult. numai ca ne-au lasat doar pana la 2 sa stam ( a inceput la 19:00 ) si noi vroiam mai mult happy.a trecut atat de repede! acum vin examenel happy