| adinutzadina a întrebat:

astazi am fost intrebata de 2 baieti daca vreau sa fiu cu ei si eu nu stiu cui sa ii zic da cu unu dintre ei am mai fost si inca il plac iar cu celalalt nu am mai fost dar si pe el il plac dar mai putin dar totusi as vrea sa incep o relatie si cu alti baieti nu numai cu fostul iubit care iar m-a intrebat... ce sa fac? imi dati sfaturi plzz dau funda cu care sunt de acord

3 răspunsuri:
| lo a răspuns:

Nici unul.cand alergi dupa 2 iepuri, sa-r putea sa nu prinzi niciunul.
Cum simti cate ceva pentru ambii, o sa iti fie greu sa alegi.
Daca il alegi pe primul ai putea ramane cu gandul la al doilea si viceversa.Mereu te vei gandi la celalalt pe care nu l-ai ales!
Opteaza pentru un al treilea sau i-a o mica pauza pentru a te elibera de gandurile cu ei!

| adinutzadina explică:

Mary03bebe pe ala cu care am mai fost il plac mai multsaddar vreau ceva mai nousad

| momotzel a răspuns:

Eu zic sa incerci cu cel nou. Eu asa as fi facut.sau alege-l pe cel pe care il placi mai mult.