| Adriana_8922 a întrebat:

Astazi am fost sa scriu liceele si pe locul 2 am pus M. Sadoveanu la profilul stiinte sociale. dar uite care este problema la acest profil nu era nici o medie trecuta dar avea cod asa ca l`am trecut. si cand am ajuns acasa am intrat pe site`ul lor si scria oferta educational 2009-2010 filologie intensiv si filologie simplu.+matematica-informatica.sadcrying deci nu are stiinte sociale straight facestraight face?

Merci :*

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Ba da insa daca nu e pusa medie de admitere inseamna ca e o clasa noua, care na mai fost anii trecuti si de aia n-are medie. Posibil sa intri daca ai media asemanatoare cu celelalte medii ale liceului totusi e mare concurenta peste tot. Mult Succes!winking