| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* astazi la ora 6 ma duc la ziua unei fete care este si cea mai buna prietena si i-am cumparat o carte si stiti ca pe prima pagina se scrie o urare etc. Ce as putea sa scriu pe prima pagina dar sa fie ceva foarte frumos? ps are 10 ani.
Si cum as putea sa imi fac parul? il am lung.
Si unghiile cum as putea sa mi le fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceau.
Poi ai putea sa scrii ceva d` genu`: Sper ca in anii ce urmeaza sa ai parte de tot ceea ce iti doresti si sper ca aceasta carte [acest cadou sa fie pe placul tau ] La multi ani!

sau ceva` de genu`laughingStiu ca suna putin cam banal big grin
Parul ai putea sa ti`l prinzi intr-o coada de cal.sau sa-l lasi desfacut sh` sa ti`l faci bucle. sau pur sh` simplu sa ti`l faci cu placa`happy Daca nu iti place niciuna din aceste variante incearca un cocbig grin
Unghiile.depinde d` preferintsehappy Ai putea sa iti faci o manichiura french.sau sa ti` le dai de ex cu roz sh` peste sa faci puncte. sau ce modele vrei tuhappy Daca nu incearca o ungie cu o culoare alta cu alta culoare[ de ex una cu alb, una cu rosu] sau ce iti place tie!

Sper ca te-am ajutat!

Papa:-P

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Aaa.pe carte ai putea sa scrii."din partea... cu multa dragoste...pentru cea mai buna prietena a mea.
Parul ai putea sa ti-l faci sus un fel de cochappy
si unghiile fa-ti niste floricele.am vazut la mai multe dame ca isi dau unghiile cu o singura culoare si apoi fac puncte pe unghie.sau ti le dai cu sclipicihappy.
imi cer scuze daca raspunsul meu nu te multumeste dar am incercat sa ajuthappy