| Didi130898 a întrebat:

Astazi mi.am facut o pagina noua pe facebook : http://www.facebook.com/teenagedream12345?ref=ts&fref=ts

Puteti sa ma ajutati cu un like? si daca aveti pagini cu like multe, puteti sa-mi faceti putina pub?

Lasa-ti likul cu pagina voastra si o sa fac si eu publicitate.

Multumesc multttt!

Răspuns Câştigător
| IDede a răspuns:

Cunosc multe persoane ca si verisoara mea si ea cunoaste multe persoane o sa-ti facem multa publicitate asa cum putem succes pentru pagina

| Didi130898 explică (pentru IDede):

Multumesc mult

| IDede a răspuns (pentru Didi130898):

N-ai pentru ce ai facut ceva?

| Didi130898 explică (pentru IDede):

Pana acum 2 like in plus..mss