| Ionii13 a întrebat:

Astazi mi-am luat un Nikon, dar nu stiu ce are, ca. daca dau zoom, pozele ies in ceata. straight face ce e de facut? ce trebuie setat?

Răspuns Câştigător
| jhonsmyth a răspuns:

Buna,si eu am un Nikon de16MP, l-am cumparat acu3saptamani intr-adevar iese in ceata, de preferat ar fi sa schimbi claritatea la8MP, nu-mi place la aparat k ia mult in MP, adica chiar si6MB la o poza, la video nici nu mai zic, dar ca sa scapi de ceata trebuie sa schimbi pe8MP, intra la setari foto si iti apare acolo, succeshappy Fundahappy

| Ionii13 explică (pentru jhonsmyth):

Buna, multumesc foarte mult. Acuma merge foarte bine. Stii cum sa scot data?batting eyelashes

| jhonsmyth a răspuns (pentru Ionii13):

Da intra la setari ceas si data, dai click pe meniu si iti apare asa, vezi k ai limba romana

| Ionii13 explică (pentru jhonsmyth):

Nu am asa ceva. straight face

| jhonsmyth a răspuns (pentru Ionii13):

Imposibil