| CurcubeuFaraCuLori a întrebat:

Buna AveTi Sa `mi daTi Si mie NisTe StaTusuri Pentru Hi5`:X
Dau fundita La Cele Mai MulTe Si Mai FrumoaSee`:d

MulTumesc`love struck >big grin

Răspuns Câştigător
| BeautyTeacher a răspuns:

Fiecare zi e speciala. Oricum e plin de atractii. Iar daca nu vii tu, nu-i nimic! Vin altii.winking

Spune ca a fost o greseala ca au fost impreuna // Dar inca mai tremura si viseaza ca o tine de mana rolling eyes

Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic. Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic sad

Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.

Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri

Au fost momente în care eram gata să renunţ la tot, mi s-a zis că n-o să pot, eh uite-te că încă pot!

Spune`ti`mi voi secrete noi.Chiar crezi ca-mi pasa?

Tacerea a raspuns in locul tau straight face

Daca vrei sa ma cuceresti, Invata sa iubesti.

Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!

Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita. Ce ironie! oh go on

Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Am vrut sa uit tot ce a durut, sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva, alta sunt acum, si alta e viata mea

I need you here with me. Cause music makes me free

Ea nu tine cont de moda, o arde cum simte, ea are propriul stil si stii.stilul ei nu mintehappy

Eu sunt .eu.Altele vor sa ma imite.La cat de scumpa is nu prea isi pot permite'.

Daca ai fi la puscarie...nu ai ezita.stii ca eu as fi singura piesa care te-ar vizita.winking

De un an si ceva nu mai esti in toate mintile esti doar in mintea meaa:X

Ma mai si distrez, mai ies si la cumparaturithinking cu mine in cabina de proba. cele mai tari aventurismug

Tu esti tacerea eu cuvantul. Tu soarele si eu pamantul:X

Nu ne distram in cluburi cum ne distram la scara

Cand impartim aceeasi bere si aceeasi tigara:X:X:X

Nu sunt tipul fetei chiar indiferentathinking Dar poti sa ma legi si cu catusele eu sunt tot independenta:X

nascuta sa fac fite, nu sa le suport!; x
PoTsi sa pleci ma doare in cot'h[oh go on]. Baieti nu am eu?rolling on the floor ei sunt peste totthinking bye bye ramai cu binewave vezi ca intreaba tarfele de tinewinking
Sunt frumoasa si isteata:X Pe mine toti ma invidiazawinkingIti transmit de la distantabig grinaca nu ma suportsi esti o zdreantsaaaarolling on the floor

Eu sunt ca aerul doar ca te las fara respiratie.:XSunt pentru tine tot! sursa ta de inspiratsie:X

Pentru totsi cei care ma imitaoh go on am o vorba sa va zic:hai pa gura mica!
Vreau sa vii sa te am:X sa iti shoptesk ca te iubeschappy
MiNTI ca nu iti pasa de mineoh go on dar hai recunoaste ca is o parte din tine!
Suficient de matura sa imi dau seama ce faci da suficient de copila sa ma prefak ca nu imi dau seama.copilaresc ink in felul meu si probabil asta o sa fac merewhappy

Rad in intunerik sa se faca soare. m-ai facut sa sufar da'pot sa te fac si sa imi plangi la picioarewinking

Am o aura ce te atrage.stiu ca ma placi de aia nu te las in pace:X

Sunt athat de tacutadon't tell anyone misterul meu iti provoaca o privire pierduta 2-)

Da, e exact ca o stea,
O vezi doar cand vrea, de-aia esti nebun dupa ea:X:Xx

Le tin pe restul` la distanta,
Stiu ca nu am ce cauta pe langa vreo zdreanta.

Sunt diferita nu pot fi comparata nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata:X:X:X:
Funda?:*