| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* azi dimineata cand m-am trezit ( ma rog pe la 12-1)ca a sunat doua persoane care ziceau daca le dau 3 minute sa imi zica nu stiu ce, cu chestionare sau ceva de genu, le-am zis ca da si dupa cateva secunde mi s-a facut rau si vroiam sa stau intinsa da am zis ca poate imi trece, dupa am avut stare de voma si am inceput sa nu mai vad bine, adica a inceput asa incet sa vad negru, adica nu le mai vedeam pe persoanele alea bine ci vedeam negru.
Dc?straight face ca nu inteleg delocstraight face. Ce as putea avea:-ss?

Răspuns Câştigător
| jolie a răspuns:

ai dormit prea mult probabil si eu ma trezeam inainte la 12, 13 si aveam aceleasi simtome dar de cand mi-am schimbat orarul nu mi s-a mai intamplat

3 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Am 15 ani(ma rog pe 16 fac 15). Am mai avut problema asta si mai demult thinking si nu stiu dcthinking

| Girll12 a răspuns:

Hmmm` thinking ai mai avut probleme din acestea? cati ani ai? probabil de la ciclu big grin mai bine du-te la un doctor sa vezi ce poti sa ai :-s

| Adinutss` a răspuns:

Eu cred ca de calduraa #:-s