| Giulia97Anna a întrebat:

azi dimineata imi batea inima foarte tare fara sa-mi fie frica de ceva nu asa de o data si numai puteam respira foarte bine si ma durea capul, tati mi-a zis ca inainte sa ma nasc eu prin 90 asa i s-a intamplat si lui si ia-u fost date niste pastile si mamei la fel zicea ca i- s-a intamplat, problema este ca s-a repetat si la scoala de 2 ori ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| Brittanie a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi al doctor.Cred ca e mostenire din familie daca spui ca ambii tai parinti au avut.