| AnDutZzA020 a întrebat:

Azi e ziua fratelui meu şi aş vrea să-i dau un mesaj cu o urare de La mulţi ani mai specială. Cine mă ajută şi pe mine cu o urare specială? Mentionez că el e plecat departe de casă şi mi-e dor de el.

Răspuns Câştigător
| Pandacorn696 a răspuns:

Nu trebuie sa cauti pe internet mesaje da ii spui ceva din suflet el o sa aprecieze mai mult spune-i ca il iubesti ca ti-e foarte dor de el si povesteste-i ceva amuzant din copilaria voastra sau ultimul lucru pe care l-ati facut impreuna big grin trimite-i si o poza cu voi doi big grin

1 răspuns: