| deny99 a întrebat:

Azi mi-am facut primul cont pe TPU si nu stiu cum sa trimit cerere de prietenie ma puteti ajuta happy? Fundita

Răspuns Câştigător
| Lauria a răspuns:

Dai click pe nick-ul utilizatorului căruia vrei să-i trimiţi cererea şi vei vedea profilul lui.Acolo sub poza de la avatar se află butonul "Adaugă ca prieten".Dai click pe el şi gata.
Baftă!

1 răspuns:
| MeGustaXD a răspuns:

Intri pe profilul persoanei pe care vrei s-o adaugi si sub poza lui/ei gasesti un buton "adauga prieten". Bafta! happy