| adellina a întrebat:

Am facut un hi5 si cand vreau sa trimit o cerere de prietenie imi zice ca trebuie sa activez codul contului de hi5... da nu stiu despre ce cod este vorbastraight face, inainte nu se cerea asa ceva.

Ma puteti ajuta? va rog...

8 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Intra pe id`ul pe care ti-ai facut hi5`ul cauta la email in SPAM sau IMBOX si iti apare acolo activare cont hi5. Dai acolo so dai activeatati contul de hi5

atatbig grin

Sper sa intelegi!

| VodkaCoca a răspuns:

Iti trimite un cod pe mailu care ai facut contul ala de hi5, intri la mail dai copi si iei codu si il dai acolo, daca inca nu ti'a ajuns mail mai dai sa'l trm odata s'au nu ai pus mailu bine vezi tu:*

| dorinaugustin a răspuns:

Da.sterge-ti contul de tot de pe acel site; eu am probleme cu accesul la anumite comenzi pe acel site si am cont de mult timp la ei...deci, asta e!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pot sa te ajut daca vrei vreiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare tot asa dar nu este pentru mine adrersa, este pentru fratele meu si nu stiu ce trebuie sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge si nu pot baga preteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut hi5 si imi cere un cod cine poata sa mi-l deabatting eyelashes