| StefaniaIoana18 a întrebat:

Băieții chiar au inimă? Un băiat de 18 ani poate să plângă pt o fata? Băieții pun suflet? Chiar nu știu!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sincer din exprienta vorbesc cand un baiat iubeste, iubeste foarte mult, din cate am observat eu din experienta personala si din exprientele altora prima fata e unicata o iubim enorm de mult drept dovada chiar saptamana asta am auzit ca un baiat de 24 de ani tia luat viata din iubire,crezi ca isi lua daca nu o iubea? sunt badboys care va plac,curvari,nesimtiti din pacate pe cei cuminti i bagati in freindzone sau va bateti joc de ei si fugiti la altul asta e adevarul, desi adevarul e ca curvari sunt multi pentru ca baieti vad ca fete serioase nu sunt,vad fete cu curvari =badboys,sufera din cauza primei iubiri,dezamagiti ei la randul lor isi bat joc de altele sau prefera singuratatea sau devin reci,indiferenti, nepasatori, asta e parerea mea, multe fete imi spuneau ca barbati sunt mai de incredere decat femeiile, decat da increderea e pe primul loc, parerea mea un barbat satisfacut sexul, emotional nu inseala te asigur de asta

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Baietii (sau mai degraba spus fiinta mai rationala din relatie) nu se ataseaza asa de usor, insa atunci cand o fac se implica. E totul sau nimic. Aleg persoana aceea pentru ca nu sunt dispuse sa aiba o relatie cu cineva care nu corespunde in totalitate nevoilor lui.
Fetele (sau mai degraba persoana mai sensibila si visatoare) se implica de la bun inceput cu o asteptare, cu o proiectie pe care o pune asupra celuilalt. Astfel nu e vorba despre a iubi partenerul. Ci e mai mult vorba despre a iubi ideea de partener si imaginea creata despre el.

Cu totii ne temem, am pierdut pe cineva si iubim.
Si atunci cand iubesti si nu poti fi langa persoana pe care o iubesti e un sentiment sfasietor pe care mai devreme sau mai tarziu tind sa cred ca il experimentam cu totii.
Unii de atat de multe ori incat nu ar trebui sa te mire faptul ca se izoleaza ci faptul ca au ales sa traiasca.

| T0T a răspuns:

Da, normal. La un momentdat mă întrebam același lucru despre majoritatea fetelor.

| Deaad a răspuns:

Oricine poate sa planga pentru diverse chestii.
Treaba cu,"Barbatii nu ar trebui sa planga niciodata" e un **** ieftin, spus copiilor mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la toate întrebările.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Daca as fi fost baiat, probabil as fi plans.
Pa!

| Andreaa a răspuns:

Da.

| AGreatMan a răspuns:

Da.Unii baieti cu sufletul mare si care intr-adevar apreciaza o fata, pot plange pentru ea.

| Trenulet a răspuns:

Bineinteles, doar ca eu n-as plange pentru o caprioara alintata, ci pentru mine ca am facut o alegere proasta eventual.