| anonim_4396 a întrebat:

baieti prefera fetele inalte sau fetele scunde? va rog votatiwinking

10 răspunsuri:
| viiooVe a răspuns:

Un baiat nu se ia neaparat dupa inaltime. Fetele scunde au farmecul lor si cuceresc baietii prin moduri diferite si fetele inalte de asemenea. Daca un baiat este scund, cu sigurantza nu se va uita la o fata foarte inalta, iar daca un baiat e inalt iarasi sunt sigura ca nu se va uita la o fata scunda; dar totusi nu cred ca inaltimea e cea mai importanta intr-o relatie, sunt lucruri mult mai importante.Cred ca ai intrebat deoarece consideri ca esti prea inalta sau esti prea scunda si iti place un baiat si nu stii ce fel de fete ii plac.Credema ca daca ti-ar raspunde un baiat la aceasta intrebare cu siguranta raspunsul au nu va coincide cu preferintele printului tau, asa ca vb cu el si ai sa vezi ce preferinte are si vei sti cum sa il cuceresti.In concluzie fiecare baiat are gusturile sale. Te pup:*

| mariaw a răspuns:

De ce sa generalizam doar pentru ca noi CREDEM ca o parte e mai avantajata? Sunt baieti care prefera fete inalte, scunde, slabe, cu forme, blonde, roscate, cu parul scurt sau deloc, naive, amuzante, inteligente, inocente, timide, arogante, indraznete, cu nasu pe sus, cu sau fara personalitate. Deci, mai precis, noi ce votam aici?

| viseaza a răspuns:

Phei de obicei ei zic [de prin reviste si din propria experienta] ca prefera fetele scunde pentru ca stii de ex baiat de 1, 75 si fata mai inalta e urat. adica. eu de ex sunt scunda. si mie imi convine:d

| andreea_6355 a răspuns:

De obicei fetele inalte. Dar depinde si dupa inaltimea baiatului...

| alexa_4015 a răspuns:

Nu exista asa ceva fiecare au gusturi diferite!

| oBanană a răspuns:

Dupa mine, depinde si de inaltimea baiatului: ar trebui sa fie unpic mai scunda decat baitul respectiv, dar nu neaparat!

| Pandaaaa a răspuns:

Nici prea inalte, nici prea scunde. potrivite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In general, inalte. Gandeste-te ce picioare au fetele inalte, cat doi stejari din borzestilaughing, bine acum depinde ca fiecaruia poate sa. i placa Pamela(e doar un exemplu) dar nu toti o pot avea, adica un pici de 155 cm nu poate aspira la o girafa de 170hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu unul prefer fetele mai mici ca si mine, si la varsta si la inaltime
18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, baietii nu se orienteaza numai dupa acest criteriu. Da, si asta conteaza pentru unii. dar asta variaza de la o persoana la alta. Majoritatea se uita prima data la cat de inalti/scunzi sunt ei, iar dupa acest criteriu` se uita si la inaltimea unei fete. Dar nu toti baietii se uita la inaltime. poate chiar nu ii intereseaza. Punct!