| danielavinca a întrebat:

Buna am mare nevoie de ajutor. Pe 22 octombrie e ziua mamei mele si as vrea sa ii fac o petrecere surpriza dati-mi sfaturi ce mancare*(gustari) sa servim cum sa decorez casa, cat mai multe idei despre organizarea unei petreceri surpriza pentru cei ce ma ajuta binebteles funda si voturi plzzzzzzzzzzz ajutati-ma ca nu mai e foarte mult si vreau sa fie super

1 răspuns:
| seppuku a răspuns:

Iti recomand o mancare foarte buna si simpla care imi place mie mult.Se face cam asa : Prajesti carnea de porc apoi pui peste ea smantana dulce si bucati de gorgonzola,sare, piper, patrunjel(desigur astea le pui in tigaie si le fierbi un pic cu totul sa se topeasca gorgonzola si se face un sos mai gros). Totul dupa gustul tau.E delicioshappy. Succes