| Andutsaa a întrebat:

Buna buna:*! Am si eu o intrebare, daca imi fac parul asa http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A&feature=chann el de astazi si il las pana sambata seara o sa stea prea creţ avand in vedere ca si parul meu este creţ (nu vreau sa il lasa asa cum este, nu imi place;;) ). Astept raspunsuri :*. Multumesc mult:*!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il lași desfăcut și nu o sa fie foarte creț. Eu când îl fac asa cu hârtie ma tine vreo 2 zile după începe sa se lase.
Bafta.

2 răspunsuri:
| Andutsaa explică:

Ma refeream daca o sa stea prea cret...nu daca o sa reziste!

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Normal ca o sa stea.mai ales daca parul tau este de origine cret. daca chiar vrei sa reziste mult fa-l cu putin mai mult fixativ...recomand fixativul de la KUR pentru ca ii cel mai bun