| Yosii a întrebat:

Buna cam cat costa o tableta?

Răspuns Câştigător
| rebecutzaa a răspuns:

Depinde! Apple e douazeci de milioane unele mai mici sunt la 4 sau 6 milioane.du-te la altex vei gasi multe oferte! de acolo o sa mi iau eu tableta Apple. funda?

4 răspunsuri:
| byby34 a răspuns:

Pai daca vrei una sub 10 milioane este in chineza...dar una 15-20 de milioane sunt in ronama sis mai bune!

Sper cam ajutat! funda?

| rebecutzaa a răspuns:

Depinde! o tableta Apple costa 20 de milioane dar mai sunt si la 4 sau 6 milioane.du-te la altex acolo vei gasi reduceri. funda?

| cheloo16hz a răspuns:

Costa 2 milioane cea mai buna 3 milioane si Apple nu e 20milioane e 5 milioane deci pa