| Georgiana95 a întrebat:

Bunahappy Cand am fost intr-o competitie mi-a placut un baiat( x)... iar acum, in alta competitie in care x nu a fost a inceput sa-mi placa alt baiat(y). cu care nu am vorbit decat despre niste carti de joc, nici nu stie cum ma cheama...credthinking
Si acum cand am ajuns acasa parca simt fluturi in stomac...si cateodata imi vine sa plang si ma gandesc la y.Si in competitia viitoare cand vor veni si x si y cred ca o sa-mi placa de amandoi.Si nu stiu ce e cu mine.As vrea sa nu mi se fi intamplat asta. Voi ce credeti? Am 15 anibig grin

3 răspunsuri:
| iuliaoprea a răspuns:

Este frumos ceea ce ti se intampla si cred ca ar trebui sa te bucuri de fiecare moment in parte. Nu conteaza care iti place mai mult. la urma urmei nu te mariti. Orice ai face, ai grija de tine si sa nu iei prea in serios. Mi se pare normal sa iti placa de mai multi baieti dar important este sa te placa mai multi pe tine. Si atunci sa poti alege. Daca si lor le place, atunci fi exigenta si vezi care merita mai mult.

| Georgiana95 explică:

Unul dintre ei stiu sigur ca nu ma place. dar ma simt aiurea ca sufarcrying

| andreeadeeathebest a răspuns:

Deci la 15 ani se intampla lucruri din-aste.
eu cred ca e perfect ca la urmatoare competitie vin x si y. deoarece o sa iti dai seama pentru care simti ceva mai puternic