| AdrianaC2005 a întrebat:

Buna, cand eream trista si plangeam ma taiam pe maini si acum ca nu o mai fac au ramas semne de la taieturi, stiti cumva cum sa scap de semne?

4 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Operatie estetica.

| Ch0co a răspuns:

Din cate stiu eu, nu poti sa scapi de ele. Poate data viitoare gasesti o metoda mai buna de a "lupta" cu tristetea, fara sa te tai.

| Draghi a răspuns:

Daca ti-au ramas cicatrici nu cred ca e posibil sa scapi de ele prea curand, ar putea sa le acoperi cu make-up, ceva, oricum nu cred ca e posibil sa scapi de cicatrici daca sunt adanci

| xxalexaa a răspuns:

Pansament cu silicon. Acopera cu concealer. Maseaza pielea cu ulei de vitamine E mixat cu praf de copt. Eu asa am scapat, si pe maini, incheituri si picioare.