| DSGline a întrebat:

Cand incepe scoala?
Dau fundita pentru cel mai sigur raspuns!

Răspuns Câştigător
| OctinioSlatina a răspuns:

Anul şcolar a început în 13 septembrie 2010, se va încheia pe 31 august 2011 şi va fi structurat pe două semestre.

Astfel, în semestrul I sunt programate cursuri în intervalul 13 septembrie - 21 decembrie. În perioada 1 - 7 noiembrie, clasele din învăţământul primar şi grupele din învăţământul preşcolar vor fi în vacanţă.
Elevii vor avea vacanţă de iarnă din 22 decembrie 2010 până în 4 ianuarie 2011. Cursurile semestrului I vor fi reluate în 5 ianuarie 2011 şi vor dura până în 28 ianuarie. Vacanţă intersemestrială este programată pentru intervalul 29 ianuarie - 6 februarie 2011.

Cursurile în semestrul al doilea încep în 7 februarie 2011 şi durează până în 15 aprilie. Din 16 aprilie şi până în 25 aprilie 2011 elevii vor fi în vacanţă de primăvară, cursurile semestrului al doilea urmând să fie reluate în 26 aprilie. Semestrul al doilea se va încheia în 17 iunie.

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pe 5,miercuri.

| 愛日本 a răspuns:

Pana in 4 ianuarie dar in 4 nu mergem la scoala doar in 5 miercurea!

| NewSummer2013 a răspuns:

5 ianuarie 2010

miercuri

ora 8 dimineata

hee hee

| croissant a răspuns:

Scoala incepe pe 5 Ianuarie ( miercuri)

| Mihai7best a răspuns:

Miercuri 5 ianuari

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Pe 5 Ianuarie 2011 happy Ai luat vacanta pe 15 decembrie 2010 + 2 saptamani => 5 ianuariehee hee

| Fllorentina a răspuns:

Iti spun eu ca pe 5 ianuarie(miercurea viitare)! big grin
adica de maine intr-o saptamana big grin

crying eu nu vreau ...mai vreau vacantalove struck

| Andruza a răspuns:

Buna
Pe 5
Take care
Pa, pa

| A12NDRA a răspuns:

Pe 5 ianuarie.

| crazycolor a răspuns:

5 ianuarie

| Irina117 a răspuns:

Bună!
Eu ştiu că şcoala ăncepe miercuri.Adică pe 5.De mâine într-o săptămână!big grin

| dedebt a răspuns:

Scoala incepe pe 5 ianuarie 2011, miercuri.
Dupa cate stiu eu, adica mie asa mi s-a spus la scoala.

| bump a răspuns:

Ceau!
Eu am vorbit cu fosta mea diriginta si mi-a spus ca scoala incepe pe 5 ianuarie. funda? :d

| Andrutsa15 a răspuns:

Miercuri 5 ianuarie 2011

| doriiy a răspuns:

5 ianuarie :p

| ilinca18 a răspuns:

Depinde. Dar cel mai probabil pe 5 ianuarie(miercuri)2011.happy

| LittleTweety_6502 a răspuns:

Miercuri, 5 ianuarie

| Dyka13 a răspuns:

06. 01. 2011 incepe... ce pacat!