| VITALUL a întrebat:

Cand incepe scoala, am auzit ca o sa inceapa mai devreme de la alti, si la alti ca s-ar putea sa nu mai inceapa!
Dau funda pentru cel mai sigur raspuns!

Răspuns Câştigător
| pepe a răspuns:

Şcoala începe pe data de 13 septembrie dacă profesorii nu protestează împotriva reducerii salariilor.

20 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Pe 13 septembrie incepe scoala. No sa fie grevahappy

| NoMusicNoLife a răspuns:

Pe 13 septembrie din cate stiu. Pt ca e luni si na, tot timpu trebuie sa inceapa luni ca sa ne chinuie toata saptamana big grin

| NoMusicNoLife a răspuns:

Pe 13 septembrie din cate stiu. Pt ca e luni si na, tot timpu trebuie sa inceapa luni ca sa ne chinuie toata saptamana : tongue

| IrinaAndreea a răspuns:

Incepe pe 20 septembrie. big grin

| shtephie a răspuns:

13 septembriehappy

| MidnightLady a răspuns:

Uraaaaaa, ati scapat de scoala! In sfarsit avem ocazia de a trece pragul dintre semianalfabetism si analfabetism.

| Naspa6969 a răspuns:

Eu sunt sigura ca incepem mai devreme pentru ca luni este 13 iar daca incepem pe 15 atunci este miercuri deci incepem mai devreme big grin. Cu placre.

| danandrey a răspuns:

In 4

| Zady a răspuns:

Incepe pe 13 septembrie garantat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 13 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala incepe atunci cand vrea fiecare, unu vrea luni, unu vrea marti, unu vrea miercuri, unu vrea sa stea acasa ...si tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorpe 12 laughinglaughinglaughing nu incepe duminica adica azi maine pe 13 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate incepe luni pe 13 septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala o sa inceapa pe 13 septembrie. Stiu asta deoarece mama mea este invatatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cand ancepe scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cand ancepe scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand incepe scoala in vacanta de iarna? pe cat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala incepe pe 3 ianuarie 2011

| cяιss a răspuns:

12 septembrie.
e foarte sigur laughing

| ady9003 a răspuns:

Pe 13 septembrie,. pls funda