| GaBBiii a întrebat:

Buna!
Cand incepe wrestling-ul pentru ca trebuia sa inceapa la 23:10 si inca e un meci de fotbal.

Răspuns Câştigător
| catalinas_6487 a răspuns:

Draga mea incepe la 12 fixhappy imi pare bine ca wreslingul are si admiratoare din partea sexului frumos happy

4 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

A mai facut asa acum vreo 3 zile, a dat mai tarziu deoarece era asta in direct. Si eu astept sa dea, mai asteapta si tu :*

| GaBBiii explică:

Va mulţumesc!
Il urmaresc in fiecare seara si nu stiam ce se intampla acum :X.

| Suhac a răspuns:

Acum s-a terminat meciul si trebuie sa inceapa big grin funda?:devil)

| Radu_7899 a răspuns:

Uita`te pe programe tvsmug