| Gdsaaa a întrebat:

Wrestling sau Fotbal?

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Wrestling chiar daca e fake! Logiiic :3

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fotbal toata ziua

| OnuOnulică a răspuns:

Wrestling

| alexs99 a răspuns:

Chiar daca nu prea poti compara 2 sporturi total diferite, aleg fotbalul.
O zi buna.

| wolder a răspuns:

Ambele imi plac

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

WWE e un fel de teatru, aproape tot e organizat. Si meciurile de fotbal se mai trucheaza, dar mai rar laughing)))
Fotbalul de calitate e mai frumos de privit si sa nu mai spun ca toata ziua as juca cu prietenii.

| HardCore7750 a răspuns:

Fotbalul este cel mai cautat sport, cu talent in fotbal, pot ajunge precum Messi, sau Ronaldo

| iCappy a răspuns (pentru HardCore7750):

Pai si cu munca in wrestling, poti ajunge precum Undertaker sau John Cena.
tongue

| HardCore7750 a răspuns (pentru iCappy):

Atunci du-te sa primesti bataie de la ei laughing glumeam
O zi buna

| TheWalker11 a răspuns:

Fotbal,normal. happy

| LimonadaBaa a răspuns:

Intre un meci de fotbal si un meci de wrestling prefer sa ma uit la ceva real decat sa ma uit la ceva fictiv, deci aleg fotbalul.

| Cristi1Cristi1IdlibParty a răspuns:

Fotbalul. Are dreptate Iulian. Plus ca nu ai niciun lucru demn de invatat din acele scene oribile.

| Yp789 a răspuns:

Fotbal

| albuiulian a răspuns:

Fotbal,Wreslingul nu e pe bune