| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
cand vreau sa dau cuiva cerere de prietenie pe facebook imi spune:Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 2 days. Please visit the help center to learn more or let us know if you believe we've made a mistake.

ce trebuie sa fac ca sa pot da in continuare cereri de prietenie?

1 răspuns:
| Loredanath a răspuns:

Probabil trimiti cereri unor persoane pe care nu le cun.si iti este blocat contul 2 zile ast si dupa 2 zile poti sa trimiti dar incearca sa numai trim nimanui in astea 2 zile asa am patit si eu