| username_8290 a întrebat:

Care stiti codul pentru bani de la sims?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Motherlode happy

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Sims 1, 2, 3? la 2 stiu ca e kaching sau motherlode big grin si cred ca tot astea sunt si la sims 3. sau daca vrei o suma anume scrii familyfunds + numele familiei careia vrei sa dai bani + cati simoleons vrei sa le dai. toate impreuna, fara spatii, +, etc.

| AnduhXD a răspuns:

Pai daca te referi la sims 2:
familyfunds (numele de familie al familiei) xxxx: iti da orice suma de bani vrei pentru orice familie de simsi (unde xxxx este suma pe care o doresti).