| biencutza4u a întrebat:

Pls! Codul de bani de la sims 2!(fundita)

12 răspunsuri:
| BoOboO_8282 a răspuns:

MoOtherloOde`big grin

| AmelyRain a răspuns:

Incearca : motherload, motherlode, sau motherlod. Nu mai stiu exact cum se scria. happy

| SugarAndSpice a răspuns:

Motherlode

| kata100 a răspuns:

Motherlode

| kata100 a răspuns:

Shift +ctrl+c in chenar motherlode

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motherlodewinking

| ArexuDeea a răspuns:

Uite mai multe coduri(ctrl+shift+c)
aging x (unde x este on sau off): Simsii nu imbatranesc

deleteAllCharacters: Stergi toti simsii din unghiul camerei vecinilor

exit: inchizi consola

expand: Maresti consola

help: Lista tuturor codurilor

help x (unde x este codul cautat): Afiseaza informatiile codului dorit

kaching: +1000 Sim bucks

motherlode: +50000 Sim bucks

StretchSkeleton: Modifici talia simsilor

vsync x (unde x este on sau off): Activezi sincronizarea pe verticala

boolprop displayNeighborhoodRoadsWithModel (True/False): Activezi/dezactivezi podurile din vecinatate

boolprop displayNeighborhoodProps (True/False): Activezi/dezactivezi imobilele din vecinatate

boolprop objectShadows (True/False): Activezi/dezactivezi umbrele obiectelor din exterior

boolprop displayNeighborhoodRoads (True/False): Activezi/dezactivezi drumurile din vecinatate

boolProp guob (True/False): Activezi/dezactivezi umbrele obiectelor din interior

boolprop displayNeighborhoodWater (True/False): Activezi/dezactivezi sursele de apa din vecinatate

boolprop displayNeighborhoodFlora (True/False): Activezi/dezactivezi copacii din vecinatate

boolprop carsCompact (True/False): Activezi/dezactivezi detaliile masinilor din imprejurimi

boolprop renderSelectedSimLevel (True/False): Activezi/dezactivezi functia prin care zidurile nu mai taie simsul selectat

boolProp displayPaths (True/False): Activezi/dezactivezi functia prin care vezi drumurile pe care le iau simsii

boolProp simShadows (True/False): Activezi/dezactivezi umbrele simsilor

intProp maxNumOfVisitingSims 8: Inviti mai multa lume la petreceri

boolProp snapObjectsToGrid true/false: Activezi/dezactivezi functia prin care plasezi obiectele dincolo de grid

social_debug: Previi reactiile sociale

nosound: Dezactivezi sunetul

f: Modul full screen

r[lungime]x[latime]: Alegi rezolutia

w: Modul window

maxmotives: Stare de fericire a personajului selectat

familyfunds (numele de familie al familiei) xxxx: iti da orice suma de bani vrei pentru orice familie de simsi (unde xxxx este suma pe care o doresti).

| Sas a răspuns:

Motherlode

| greentea a răspuns:

Motherlode

| greentea a răspuns:

Motherlode

| mcristinna a răspuns:

Apesi ctrl+shift+c apoi iti apare o casuta.si acolo tastezi : motherlode iti da 50. 000$ fundabatting eyelashes?

| ralukadaniela20 a răspuns:

Buna biencutzza...codul de la sims 2 este:trebuie sa apesi pe ctrl si pe shift si pe C deodata...atunci iti va aparea tot cate 50 de mii de banii sper sa-ti fie de folos