| georgy_2003 a întrebat:

Ce as mai putea folosii in potriva parului gras...Am folosit toot feluu de sampoana impotriva parului gras dar nici o schimbare. Ce as mai putea folosii. Fundaaa.:*

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Foarte bune sunt produsele de la Gerovital. De ceva timp sunt pe piata produse pentru regenerarea parului...un kit complet, dar exista si o solutie contra matretii si a parului gras. Incearca si vei vedea rezultate bune. Le gasesti in magazinele Plafar. Succes!