| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac prietenului meu de ziua lui? Va rog sa-mi dati niste idei.Va multumesc.

2 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna! Imi poti face cadou urmatoarele
1.Un ceas
2.Parfum
3.Un tablou cu voi doi
4.Un lantisor[daca se poate cu ''Te iubesc pe el''big grin]
Bafta!

| RrOoXx a răspuns:

Un tort imeeeeeeens, dar ai nevoie de vreo 2 milioane big grin minim. sau o petrecere surpriza, la el acasa unde sa fie toti prietenii vostrii/lui. by the way: pentru partea cu tortul, puteti sa puneti toti bani, cu cat sunt mai multi, cu atat tortul va fi mai mare si iubitul tau mai incantat. Chiar daca e baiat, se va bucura big grin