| 1Dan1 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau iubitei mele de majorat?
Ma gandeam la 19 trandafiri pentru ca ii plac la nebunie, si sa ii dau de ziua ei sau la majorat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Eu zic ca de ziua ei să-i duci florile şi pentru majorat să-i iei o bijuterie şi un parfum.
Succes!

| andru10best a răspuns:

Florile sunt un bonus la cadou. Cumpara-i niste cercei sau o bratara finuta cu perlute. Este perfect pentru orice fata.

| Sweety27 a răspuns:

Foarte buna ideea ta. Poti sa-i iei si o bijuterie draguta de aici: https://www.facebook.com/pages/Bijuterii-PinkQueen/583176345040927

| Ivanovicius a răspuns:

Sa tii minte ca nu-i trebuie ceva costisitor, un buchet de florile ei preferate plus inca ceva simbolic precum un lantisor ar fi minunat, si sunt sigur ca ar aprecia, iar sentimentele voastre ar spori. Bafta!