| kkkk a întrebat:

Ce camasa credeti ca ar merge la o pereche de jeans crem de barbati? dar la jeans de culoare maro sau gri? funda happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La jeans crem merge o camasa albastra, alba sau neagra.
La jeans maro sau gri ar merge albastru, negru (mai mult la gri), alb (clar, clasic), dar si o culoare palida de roz :-?
O sa te ajute mult articolul asta.
http://www.stilmasculin.ro/cum-sa-ti-asortezi-tinuta-dupa-culoare/

| Kyubii a răspuns:

Dacă jeansi sunt crem, sus merge o cămașă maro, mai închisă decât jeansi. Dacă pantaonii sunt gri, merge cam orice culoare cu mici excepții (roz, galben, portocaliu, adică culori stridente, dacă sunt pale, merg foarte bine)!

| Andre00 a răspuns:

Cămașa de forță merge la orice tip.laughing..Glumesc. happy

| KristenRichardson a răspuns:

Heey,fratele meu de curind si/a cumparat o pereche de jeans de culoare maro, foarte draguti si asortat/o cu o camasa in patratele alba si albastru, iar jos s-a potrivit de minune pantofii Oxford..La gri ar merge chiar o camasa la fel in patratele dar cu culorile rosu/albastru.