| Com3 a întrebat:

happy
Ce camasa ar merge cel mai bine cu pantaloni crem spre maro?
( MA REFER LA CULOARE ). dar pantofi?
Sunt baiat!

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna
Camasa alb/bleu/crem si patantofi doar negri pentru a nu incarca prea mult tinuta

| OoBunnyoO a răspuns:

Poti opta spre ceva clasic si simplu, gen o camasa alba, neagra, bleumarin. In niciun caz bleu deschis ori gri. Sunt culori reci si nu merg cu maroul care este o culoare calda, nici macar nu fac contrast.
Iar daca vrei ceva mai vesel poti opta pentru galben (insa un galben mustar) sau verde (poti incerca un verde mai inchis).
Daca pantalonii sunt totusi o nuanta pala si nu un crem/maro inchis as opta pentru culori mai puternice si nu culori pastelate.

| RobertMoon a răspuns:

Camasa alba sau gri, iar pantofii negri.

| Strumfita89 a răspuns:

Alba sau alb cu dungi fine bleu.

| DarkieDark a răspuns:

Ambele(camasa si pantalonii)negre