| Anonimatttt a întrebat:

ce faceti?
vreau si eu niste statusuri dar sa nu fie dp net... daca ati compus voi vreodata imi puteti da si mie? va rogg... funda

Răspuns Câştigător
| SeniiiOritta a răspuns:

Buna` dragu' meww` iubit ^.^ Eu acum` te'am paraszzit`! Nu te uita in trecut, nu e o tigara artificiala. E o tsi`gara naturala :->!

Salut! N`am mai vorbit de mult.Nu am fost suparata.Am incercat sa imi iau zilele. Tie iti las biletul asta " Te-am iubit.Dar acum e prea tarziu. Nu mai apreciat.Si regret ca nu te-am rasfatat." Te iubesc.Cu drag,[Your name^^] :]

Cand eram unu langa altu cat era de bine :] Vreau sa aflu daca era o iubire sau o minciuna de la tine.

Ai revenit in viata mea dupa atata timp.Te-am asteptat si te iubesc mai mult ca prima data,Nu te mint! Te iubesc! Si te voi iubii mereu, Da`mi iubirea ta chiar daca este foarte greu :]!

Am pus pixu pe foaie si am scris povestea lor
Nu trebuie sa dispara ca un nor...
Vreau sa va explic cum s-a intamplat :
Nu e fictiva povestea e adevarat,
Povestea incepe cu un baiat big grin
Care din pacate nu era prea bogat sad Intr-o seara a iesit si el afara Cu tovarasii la o poveste si la o tigarawinkingera totul perfect era totu oky big grin pana ce a dat, frate de privirea ei [ love struck ]

Un simplu baiat de cartier, Ea e o fata care are bani, hoteluri.Dar asta nu conteaza.ConeaZzZZa` ca ma`h iub3estee rawwr phbbbbt

E mai bine sa dam inimii libertate Si sa nu mai judecam inainte de fapte straight face

El arunca telefonul' si din noww` blesteama x(. sad

Pe acest pam`mant exista 3 feluri de oameni love struck Eu, tu si ` restww`blushing

[Pentru simplul`fapt ca]Te iubesc! blushing [:X:X:X:X:X]

Ma faci sa sufar? Te fac sa suferi.Ai uitat de mine? O sa uit de tine.Ma iubesti? Te iubesc! phbbbbt

Sh`arlatan`m [love struck]

Iti scrie sk`umpaa`h t` iubitssik : "A fost o poveste de dragoste sau o minciuna thinking " Nu te mai iubes`ca`!

i like kissing, sex, money and love! [love struck]!

De maine sunt indiferenta! Am uitat de iubirea ta! De poimaine voi uita de tine. Bbe, Tu ma vei uita?

ily=i love yard =]

Fuckin' Perfect! =] -,- *** you!

HeadShot` drooling! Kriss`!

Love,
RoCsY!

1 răspuns:
| deea_3819 a răspuns:

Buna` dragu' meww` iubit ^.^ Eu acum` te'am paraszzit`! Nu te uita in trecut, nu e o tigara artificiala. E o tsi`gara naturala :->!

Salut! N`am mai vorbit de mult.Nu am fost suparata.Am incercat sa imi iau zilele. Tie iti las biletul asta " Te-am iubit.Dar acum e prea tarziu. Nu mai apreciat.Si regret ca nu te-am rasfatat." Te iubesc.Cu drag,[Your name^^] :]

Cand eram unu langa altu cat era de bine :] Vreau sa aflu daca era o iubire sau o minciuna de la tine.

Ai revenit in viata mea dupa atata timp.Te-am asteptat si te iubesc mai mult ca prima data, Nu te mint! Te iubesc! Si te voi iubii mereu, Da`mi iubirea ta chiar daca este foarte greu :]!

Am pus pixu pe foaie si am scris povestea lor
Nu trebuie sa dispara ca un nor...
Vreau sa va explic cum s-a intamplat :
Nu e fictiva povestea e adevarat,
Povestea incepe cu un baiat
Care din pacate nu era prea bogat Intr-o seara a iesit si el afara Cu tovarasii la o poveste si la o tigaraera totul perfect era totu oky pana ce a dat, frate de privirea ei [ ]

Un simplu baiat de cartier, Ea e o fata care are bani, hoteluri.Dar asta nu conteaza.ConeaZzZZa` ca ma`h iub3estee rawwr

E mai bine sa dam inimii libertate Si sa nu mai judecam inainte de fapte

El arunca telefonul' si din noww` blesteama x(.

Pe acest pam`mant exista 3 feluri de oameni Eu, tu si ` restww`

[Pentru simplul`fapt ca]Te iubesc! [:X:X:X:X:X]

Ma faci sa sufar? Te fac sa suferi.Ai uitat de mine? O sa uit de tine.Ma iubesti? Te iubesc!

Sh`arlatan`m []

Iti scrie sk`umpaa`h t` iubitssik : "A fost o poveste de dragoste sau o minciuna " Nu te mai iubes`ca`!

i like kissing, sex, money and love! []!

De maine sunt indiferenta! Am uitat de iubirea ta! De poimaine voi uita de tine. Bbe, Tu ma vei uita?

ily=i love yard =]

Fuckin' Perfect! =] -,- *** you!

HeadShot`! Kriss`!

Love,
RoCsY!
este a meu nu a tau