| iiFlower a întrebat:

Ce haine imi recomandati? Am fundul prea mare si NU SUPORT acest lucru. Cum as putea sa nu-l scot asa de tare in evidenta? sad De cateva zile tin si o dieta si fac multe exercitii : sarit coarda,gantere, fandari etc. Sper ca vor da rezultate.Dar pana atunci..trebuie sa ascund chestia asta. sad

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Fandarile sunt foarte bune, incearca sa faci si genoflexiuni(sa arzi in zona picioarelor si mai multe calorii).