| OanaG a întrebat:

Buna:* Ce i-as putea lua la diriginta cadou de 8 Martie? Astia de la mine din clasa... vor sa facem o poza impreuna ssi sa eu inramam, dar nu mi se pare asa misto ideea asta big grin Multumesc celor care imi raspund :*:X

4 răspunsuri:
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Dar ar fi o idee... mi-ai dat o idee mersi.cred ca ai putea sa ii iei un parfum de la avon, un set de cesti/pahare...

| mihaa a răspuns:

Eu i-am cumparat la invataoare ( din banii adunatii din clasa) o cascada, foarte frumoasa cu un glob care se lumineaza la 60 roni si de restul pana la 95 roni, ambalajul, si un buchet frumos de florii, mai era ceva frumos, un car cu boii si in caruta era o stika frumoasa si lateral pe carute erau pahare micii de tuica, dar am ales acea cascada si tura urmatoare cumparam si carul cu boii, noi mamicile am optat, pentru ceva de genul decoratiunii, artizanat acum vede-ti voi ce anume si cati banii sau adunat

| Fllly a răspuns:

Ba e o idee foarte buna smugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi i-am luat acum de sf de cls a12a niste cercelusi de aur tongue