| yourangelanairam a întrebat:

ce inseamna cand un baiat sufla cu fum de tigara in fata unei fete?

Răspuns Câştigător
| scumpik010 a răspuns:

Buna...inseamna ca vrea sa se culce cu ea...:X

8 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Inseamna ca-i un nesimtit

| bianca a răspuns:

Inseamna ca e un bou si daca as fi fost eu si-ar fi luat si o palma.

| Shinen a răspuns:

Poate insemna ca nu o place. Dar nu sunt sigura.

| DeeaNegrea a răspuns:

Sincer nu stiu... daca asta nu insemna gest urat atunci nu stiu ce...

| AlexBitza a răspuns:

Vrei sa spui ca nu l-ai pocnit? ce sa insemne nimic doar ii arata lui gradul de educatie pe care l-a primit

| Rihanna a răspuns:

Nimic, cred eu.stii ca se spun multe, despre asta s'ar spune ca vrea sa se culce cu ea oh go on nu mai crede in lucruri din asteatongue

| ServanaAtoni a răspuns:

Inseamna ca e un alt taran, deci nu a auzit de bunele maniere
si nu glumeschappy

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Este un gest foarte urît, este similar cu o înjurătură.
Deci, ăsta este mesajul pe care vrea să il transmită.