| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata sufla fumul de tigara pe tine?

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vrea sa se faca remarcata, e vorba de bunul simt[urat din partea ei]

| ROB3RT89 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa se joace cu el, intelegi tu ce vreau sa spun, asta in randul tinerilor care inteleg anumite limbaje non-verbale.
In toata esenta lui, teoretic e un gest de prost gust!
Daca esti persoana in cauza, zi dor "hai" va intelege ea despre ce e vorba.
Asta daca e putin iesita in lume!

| DNSK a răspuns:

Si eu stiam la fel, ca vrea cu tine, sau ma rog, un fel de."esti simpatic poate iese ceva"

| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca e prost crescuta.

| valentingb a răspuns:

Suntserios cam are dreptatehappy Cred ca inseamna ca te dispretuieste. In primul rand, o fata care fumeaza, e foarte cuminte, e clar.happy Intreab-o" de ce mi-ai dat fum in gura si in ochi?" vezi ce zice. Sau deja stii.

| raluca0306 a răspuns:

Poate asa..de plictiseala.Intreaba!

| xClementine a răspuns:

Inseamna ca vrea sa vi-o puneti. Nu stiu daca are mai multe intelesuri, dar asta-i ala de baza. happy

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru xClementine):

Am o vaca care(sic) tot asa gandeste, ca tine.

| xClementine a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Nu gandesc doar eu, e ceva UNIVERSAL. Si ai grija cum vorbesti. happy

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru xClementine):

Istenem; cu zambetul pe buze! Ne tragem de sireturi, suntem colegi, am baut braga impreuna si ne suflam fumul de tigara in cur/te.Am grija sa nu ma flatulez de grija vorbelor frumoase.

| xClementine a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Dunno what to do with all the fucks I don't give.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru xClementine):

Bozo mego picio mot! Koszonom

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrea sa iti provoace cancer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Înseamnă că te iubeşte.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

7 ani de-acasa pierduti pe malul garlei. Fandoseala de prost gust.(Dupa ce-i pute gura sa o mai si saruti, barrrr)

| Zuzazozo a răspuns:

Inseamna ca e cam nesimtita.

| altrix a răspuns:

Si toti cei de mai sus sunt crescuti de Elisabeta a II-a
si pe pariu ca nu ati iesit in viata voastra afara din casa mai tarziu de 8.
acum du-te si cerei explicatie ca de ce iti da tie fum pe tine.