| sandra12345 a întrebat:

Buna ce inseamna in limbajul de pe messenger ^^?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Limbajul de pe messenger, adica "abrevieri" de astea adolescentine: cf, sal, dp, cp, npc, nb, b'b. s. a. s. a.

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

laughing credeam ca nustii ce inseamna limbaj de messenger si de aia ti-am raspuns asa.
dp aia am observat chestiile astea "^^"
ce pot insemna? happy face, nu?
pa, pa

| sensesDelight a răspuns:

Din câte am auzit eu e pus atunci când nu ai ce să spui, sau când nu-ți convine ceva dar te abții. Provine de la ^_^ (față dreaptă) și e un fel de "happy". Depinde de situație.

| dennnnnnisa a răspuns:

Doamnelaughing

| Tigrilă a răspuns:

Sandra incearca sa pui neuronu/neuronii la treaba si raspundeti singura la intrebarre... ce Dumnezeu ar putea sa insemne asta "^^" nu e un lucru logic doamne ce Oameni straight face ai surade idea sau e incantat

| Dramaa a răspuns:

Banuiesc ca la ochii s-ar referi dar acum depinde si de fraza in care sunt puse aceste semne