| agent00o a întrebat:

Buna ce jocuri stiti(fara monstrii...sau ceva supranatural)gen san andreas, landwircraft, de strategie sau simulatoare sau fifa in care vinzi cumperi. faci afaceri dau funda pentru cele mai bune jocuri!

3 răspunsuri:
| AngelNycoleta a răspuns:

Hey.uite poti sa intri pe y8 si acolo gasesti de care vreitongue funda?

| Tyby148 a răspuns:

Salut incerca : SWAT4, TDU, FIFA07, pes, stronghold crusader, total overdose, far cry, SHADOW OPS red mercury ( urmareste-le pe toate nu-s la fel )

| xManiaC a răspuns:

Mda...in metin2 aici poti sa faci schimb de arme armuri.etc.poti sa cumperi si multe altele