| agent00o a întrebat:

Ce jocuri de strategie mai stiti in afara de metin, triburile, the west, Erepublic, ceva main nou, de actualitate (ma refer online)si sa para cat mai reale nu cu monstriii, etc.Sa fie cat mai reale(simulatoare). Spun inca o data cu cu monstriii, batati, cat mai real. V rog mult help me! Gen landwircraft simulator 2011 etc

Răspuns Câştigător
| ProxyDiamond a răspuns:

Kingsage, khanwars(pe mine m-a impresionat cate genuri de trupe ai), grepolis, ceasary(e in limba engleza da e misto), travian, gladiatus sau ogame(da cu nave spatiale e asta)

4 răspunsuri:
| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

In primul rand metin2 nu e strategie daca vrei strategie ia-ti Warcraft 3 si daca vrei mmorpg-uri ia-ti aion World of Warcraft jade dinasty Mu Flyff Funda?

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Joaca Warcraft 3 daca vrei strategie daca vrei mmorpg World of Warcraft e Nr. 1 in lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu dollstar