| St!L a întrebat:

Buna!
Ce mai faceti?
Am revenit si eu dupa o pauza de 3 saptamanibig grin!

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Facem bine...acum e binebig grin
Bine ai revenit!
[prea multi de "bine" rolling on the floor]
happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bine ai revenit!big grin
Cum a fost vacanta?happyTe-ai distrat?big grin

nony
| nony a răspuns:

Ce faceam si acum 3 saptamani cand ai plecat.nimic concret... aaa, in afara ca eu sunt ¨expert international¨batting eyelashes. te alaturi clubului?

cami
| cami a răspuns:

Bine te-am...gasit happy

| Antrax a răspuns:

Salle eu inca nu te cun dar nu-i problema facem cunostintzatongue

| Gabystelistu95 a răspuns:

Salut

| St!L explică:

Da nony, dc nu?
Nu am pus intrebarea la,, shto" am fost pe la mare si pe la o ruda de la munte.
App a fost f bine in vacanta, m-am distrat f multbig grin
@ Ionelyshadow incantat de cunostinta!

| St!L explică:

Da!
Mai bine nu postai nimic.

| ing. a răspuns:

Hellolove struck
Bine ai revenitbig hug

| albastrel a răspuns:

Bine ai venit... ce sa facem ...bine sanatosi...cu dragostea mai prost sad

| sorin a răspuns:

Navigam, navigam.

| Rizer a răspuns:

Faceam baie

| Claudiu_7827 a răspuns:

Si ce? Vrei un premiu?

| Claudiu_7827 a răspuns:

Mai baiatule tu crezi ca asta e o intrebare potrivita pentru categoria asta? Pe cine crezi ca intereseaza ca ai revenit tu, si eu am revenit acum 3 zile dupa o pauza de o luna. Crezi ca l-a durut pe careva la basca ca am revenit eu? Iti spun eu NU. Asa ca nu intereseaza pe nimeni ca tu ai revenit pe site... spor

| daddy a răspuns:

Nici n-am observat ca abia acum cateva zile mi-am facut si eu cont
bine ai revenitwinking

| quintul a răspuns:

Foarte multe postari pentru o intrebare asa banala si lipsita de interes laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Welocme back happy
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Bântuim jucăuşi, enervăm amuzant şi răspundem înţelept.
O zi bună.
Pa, pa.