| albastrel a întrebat:

Am revenit! ce mai faceti, ce mai ziceti? ce mai este nou pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Ben. a răspuns:

Ce bineeee ca ai venit. mi/ai lipsit.

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Aici s-a facut un schimb de generatii. Ma simt batran.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Alinu stiu ma bucur ca nu ai uitat de noi happyBine ai revenit pe TPU!happyNu mai e nimic nou.Decat ca au intrat pe TPU si alti utilizatori happy
U ce ai facut? Cum a fost la mare?big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai revenit draga mea, te asteptam. Avem forte proaspete pe site si in fiecare zi numarul lor creste spre bucuria noastra ca ne marim familia.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai revenit draga mea,te asteptam.Avem forte proaspete pe site si in fiecare zi numarul lor creste spre bucuria noastra ca ne marim familia.

| albastrel explică:

Ms frumos tuturor :*. am fost la munte 10 zile cu, cortul... a fost super happy. si mie mi-a fost dor de tine Moneyandfame si de toti membri TPU... big grin:X:X

| albastrel explică:

Ben si tu miebatting eyelashes...criticule...am o verisoara de 10 ani care m-a zapacit cu hanna montana... dar si eu mai nebuna i-am luat o groaza de ''prostii'' cu ea de la munte...cat despre miley nici nu stiu ce pesonaj este acesta...nici la hanna nu m-am uitat niciodata dar am vazut pe un tricou de al ei cum arat tipahee hee atata tot!

| albastrel explică:

Aminadab mai trebuie sa vizitez si marea si gata apoi ma linistesc big grintongue.

stef... fac curat si mai trag cu ochiul pe TPU big grin

iar dl / d-na / d-nshoara / d-nshorule de ce nu te loghezi?big grin

| albastrel explică:

Aminadab mai trebuie sa vizitez si marea si gata apoi ma linistesc big grintongue.

stef... fac curat si mai trag cu ochiul pe TPU big grin

iar dle / d-na / d-nshoara / d-nshorule de ce nu te loghezi?big grin

| RetroX a răspuns:

Pai thinking ne-am inmultit laughing

| Moneyandfame a răspuns:

Mi-a fost dor de tine.Serios.Dar unde ai fost plecata?

| stefania_1130 a răspuns:

Salut eu sunt noua pe aici tocmai mi-am facut un cont si ma uitam la cateva intrebari cf?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine facem. cel putin eulaughing
Pe aici ce sa mai fie... fan club miley si hanna montana... din care vrei sa faci parte?laughing
P. S. nu stiu cine sunt aceste doua personajelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iertare.atatea aparitii noi, si atata nevoie de ajutor ca nici nu am observat disparitia ta.bine-ai revenit de pe unde ai umblat creanga.deacu linisteste-te gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai revenit pe TPU! Noi facem bine.Pe TPU nu mai este nimic nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Bine ai revenit.
Sunt ok.
Multe întrebări și multe, multe răspunsuri!
Pa, pa.