| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

ce mai faceti?happy
as vrea sa ma ajutati! vreau sa pun un videoclip pe youtube... okey dar as vrea sa am un videoclip propriu sa pun o muzica si niste poze nu stiu cum sa va explic sad!
daca stiti vreon program dar mai simplu sa-l poti folosi sa pun pe muzica poze sau ceva de genu straight face! dau fundita!
Scuze de greselile de ortografie! multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Alexander_1900 a răspuns:

In calculatorul tau se afla un astfel de program, il primesti automat la instalarea windowsului. Intra in My Computer / C:Local Disk / Program Files / Movie Maker, e super simplu de umblat cu el. Succes :p