| eb4ever a întrebat:

ce mai faceti? ce ati facut la teze? cat ati luat? dati la geogra sau la isto?

6 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Bucura-te dca ai luat note mari... cei care nu l-au luat se simt prost...

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Saluthappy
ce sa mai facem...thinking nu prea binebig grin tezele astea ne cam streseazabig grinbig grinbig grin
am luat 8 la romanasadsadsad
la mate cred ca o sa fie ceva mai marebig grinbig grin
dintre geografie si istorie...geografia este mai usoara(parerea mea)

dar tu cat ai luat? esti multumit de nota?happyhappywinking

| KeepCalm a răspuns:

Salutarre!:*:*. pooi a fost destull d usor la geogra:-Jbatting eyelashes.am luat 9.60tongue.sunt supper multumita d nota:X:X. CiUsS!

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Am dat la geografie da am luat 8 sad.

| eb4ever explică:

Scuze in primul rand! si vreau sa urez tuturor celor de a 8-a mult succes maine la teza! ca e geografie sau istorie multa bafta si note uriase! iar celorlati mult succes in tot ceea ce va propuneti in viata!

| Xulescu_6752 a răspuns:

Exact...intrebari de genul asta ii fac pe unii sa se simta porst... fara suparare... dar sa stii pe viitorwinking