| PinkSugar a întrebat:

Buna ce mai faceti TpU? am o >>>intrebaream parul saten dar mai inchis(maro) dupa ce ma spal pe par ma dau cu ceai de musetel este bun pentru ca vreau sa-mi deschid culoare parului? cine a mai folosit si a dat rezultate si in cat timp?

1 răspuns:
| paupaulapaulina a răspuns:

O verisoara a facut acest "proces" naturistwinking

Mi'a spus ca efectul a fost vizibil la vreo 5 saptamani. ( Depinde de nuanta )

Insa dupa vreo 10-12 saptamani parul o sa arate ca de nerecunoscutwinking

E foarte buna si eficienta metoda crede-ma. Dupa ce mi-am vazut vara arata deparca nu mai era ea la par.

Sper ca te-am fost de folos... si te rooog da fundita love struck