| NoName_9844 a întrebat:

Vreau sa scap de pigmentul de brunet pana la vara. M-am hotarat sa folosesc ceai de musetel, in 5/6/7 luni, jumatate de an. Credeti ca as putea scapa de acest pigment negru? Mentionez ca nu este chiar negru, deoarece am folosit vopsea de culoare saten inchis si a iesit negru. Acum este maro inchis dar nu este brunet.
Nu vreau decolorari de aceea sunt dispusa sa astept jumatate de an sau chiar mai mult pentru a se decolorawinking
Deci credeti ca folosind ceai de musetel la clatire in timp indelungat pana in iunie/iulie ar merge?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://desene-vechi.blogspot.com/