| euniky a întrebat:

Am o mica, mare intrebare laughing Fetele: ce parere aveti despre baietii care poarta ochelari? :-s

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-mi formez o părere despre oameni în funcție de înfățișare sau problemele lor de sănătate. Sunt alte lucruri care contează cu adevărat. Cu ochelari sau fără, privesc omul din spatele ambalajului. Și dacă el e frumos, atunci automat și înfățișarea lui devine una plăcută pentru mine (și invers).

6 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Nu am nimic in potriva doamne feteste.Cred ca in ziua de azi toata lumea are probleme cu vederea pentru ca astea sunt vremurile numai calculatoare, televizoare etc.Din contra imi plac baietii cu ochelari.Mi se pare ca ascund un mare mister:*

| DeN1 a răspuns:

Un om obisnuit care are probleme cu vederea...hmm din punctul de vedere al unei fete normale, cane gandeste cu capul nu cu ochii...i se poate intampla oricui sa poarte ochelari happy
Am auzit de la multe fete ca baietii/fetele cu ochelari sunt perversi...dar nu inteleg de ce thinking laughing

| Trolli a răspuns:

Mie imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că...au probleme cu vederea? Ce părere să am? Oameni ca toți oamenii.Pentru mine un om care poartă ochelari nu este mai urât sau mai ciudat. Alte lucruri ar trebui să mă ajute să-mi formez o părere despre el, nu faptul că poartă ochelari.

| euniky explică:

Ochelari de vedere tongue

| tanniusa a răspuns:

Mie mi se pare ca sunt interesanti
eu despre ei n-am niceo parere rea de ei si eu cred ca ei sunt mai destepti