| 3ly a întrebat:

Ce parere aveti de liceul Grigore Cerchez? Dar de Viilor?
Nu stiu pe care sa il aleg si as dori mai multe pareri. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| HandsOfTime a răspuns:

Buna.Eu termin acum a 9 a in viilor si anul asta mi-a mers bine.Sunt la turism si alimentatie:gastronomie si acum fac practica la Hotel Royal(am colegi care fac si la Merriot). Elevii sunt foarte prietenosi, profesorii sunt de treaba(daca nu inveti macar un pic nu te trece nimeni). Cine intra anul asta are norocu sa mearga in cladirea de pe Sos.Viilor care e renovata acum.Singuri profesori care sunt mai duri sunt profa de chimie(daca o sa faci cu Dima Veronica) si profu de fizica(daca o sa faci cu Olteanu Viorel). Daca mai ai intrebari ma contactezi.

3 răspunsuri:
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Pana la urma in ce liceu ai intrat? xd. Eu sunt din Cerchez tongue.
:*

| DnBSniper a răspuns:

Viilor e mai bun rolling on the floor) am niste preteni acolo, daca vrei caterinca, acolo sa te duci.