| Razvanelrazvii a întrebat:

ce parere aveti despre muzica rock? mie unul imi place, dar in fiecare ora de religie, ma cert cu profa pentru ca ea spune ca,, rock-ul incurajeaza satanismul". Desigur, nu o ascult. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Eu sincer nu ascult rock decat foarte rar, nu e pe genul meu si te rog sa nu ma injuri pe tema asta big grin deci nu sunt in masura sa spun eu daca incurajeaza sau nu desi din cate stiu eu nu o face, dar am inteles ca este si un rock satanist sau ceva de genul... oricum, daca tie iti place este alegerea ta, nu trebuie sa-ti spuna profa de religie ce sa asculti si ce nu, e chestia ca na...religia si biserica nu prea sustin chestiile astea desi nu au incercat, e ca cenzurarea internetului de cei care nu stiu sa il foloseascawinking Ramai pe stilul tau muzical si las-o pe profa, daca nu a inteles pana acum nici nu va intelege.

4 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Ce te astepti de la o profesoara de religie? Nu spune asta totul despre ea? E o inculta, inclusiv in probleme de muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profa ta ar trebui să se oprească din ascultat manele şi să mai iasă din casă.
Rock-ul nu are absolut nici o legătură cu satanismul. Mă întreb cum a devenit profesoară.

| Lαrisα a răspuns:

E profa de religie... ce te asteptai sa zica? laughing