| Bitzy a întrebat:

Ce sfaturi imi dati pentru a invata usor? Va roog, repede!

Răspuns Câştigător
| anonymousxD a răspuns:

Citeste lectia de mai multe ori. apoi inchide caietul si spune-o fara sa te uiti in caiet. daca nu o stii foate bine mai repet-o si ca sa iei o nota si mai buna repet-o si inainte de ora la care ai invatat. eu asa facwinking. succes la invatat! :*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață, citește dimineața, de mai multe ori!
Pa, pa.

| Bianka a răspuns:

Citeste si memoreaza lectia pe fragmente.Nu te ajuta daca citesti de 10 ori cap-coadabig grin Repeta de 5, 6 ori pana inveti, si atunci treci la urmatorul fragment si pe ila iar il repeti pana l-ai inteles si l-ai invatatbig grin
Succes la invatat!

| alex_8403 a răspuns:

Poi poti sa scoti ideile primcipale pe oo foaie si dupa aia din idei deduci,, oo prp formulata de tine...sau citeste esentialu