| Alexandra87889 a întrebat:

Ce test de sinceritate sa ii fac celei mai bune prietene?

As vrea sa vad daca intra-devar daca imi este o prietena adevarata :p

Astept raspunsuri!

Fundaaa

3 răspunsuri:
| Cryss_2345 a răspuns:

Prin fapte trebuie sa iti demonstreze ca iti e prietena adevaratahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

In cele mai multe cazuri este evident, desigur. Felul cum se comporta cu tine, cum vorbeste etc. Dar poate fi si prefacatorie. In unele cazuri. Se stie ca testele nu iti dau cele mai bune rezultate, dar daca insisti, am sa-ti dau un mic test ( de fapt pe acest site usnt mai multe, tot despre prietenie ).

http://www.clopotel.ro/......i_tai-279.

Poate il stii, poate nu il sti, important este totusi sa ai o prietenie adevarata cu acea prietena.

Succes! :)

| jojo_4340 a răspuns:

Pai ca sa fie o pr adevarata, mai intai tebuie sa se gandeasca la tine si apoi la eawinking sa nu te minta sa fie sincer adica cu tine sa nu te barfeasca pe la sapte... pune si uh pe cineva sa vb despre uh sa te barfeasca etc... cand nu esti uh si vezi cum reactioneazawinking sper sa te ajute :* P. S. love struck funditshaa?:*